Carrsten Hell

Carrsten Hell

Biografia

… Carrsten Hell Są takie osoby, które tworzą historię. Są takie osoby, które powodują że setki ludzi bawią się zapominając o wszelkich problemach. Są takie osoby, które tworzą coś co pozostanie w pamięci na wieki…

Carrsten Hell – DJ i Producent muzyczny . Swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku 14 lat, to właśnie wtedy stanął po raz pierwszy za profesjonalną konsoletą DJ’ską . Z chwilą uzyskania pełnoletności rozpoczął dwuletnią, owocną współpracę z radiem RMF FM. Likwidacja regionalnych ośrodków radiowych spowodowała, że Carrsten Hell został rezydentem wielu klubów w województwie Kujawsko-Pomorskim. Grając na coraz większej ilości klubów na terenie całego kraju Carrsten Hell rozwijał swoje zdolności muzyczne, dążąc do osiągnięcia perfekcji w tej dziedzinie. Wielokrotnie grał po za granicami Naszego Kraju . Jego sety można było usłyszeć w wielu krajach Europy takich jak :
Niemcy
Holandia
Irlandia
Anglia
Słowacja
Czechy
Francja

Nawiązanie współpracy z Agencją MDT oraz zbudowanie swojej Agencji Bookingowej ( Vip – Agency ) dało mu możliwość występów na największych Polskich Festivalach takich jak :
Sunrise with Ekwador 2004 ( Afterparty ) , Sunrise Festival 2006 , Sunrise Festival 2007 , EnTrance 2004 , EnTrance 2010 , Independence 2004 , Independence 2005 , Stadium of Sound 2008 with Tiesto & Eric Morillo , Godskitchen 2008 , Spyglass Festival 2008 , Pepsi Open’er Festival 2009 , Before Sunrise Festival 2006 ( Irish Edytion – Dublin ) , Epic New Year 2012 – Łuczniczka Hall Bydgoszcz .

Dzięki swojej wytrwałości oraz dążenia do perfekcji miał okazję zagrać także na wielu innych Festivalach u boku największych Światowych Gwiazd Muzyki Klubowej takich jak :
Stadium of Sound 2008 with Tiesto oraz Eric Morillo

W roku 2005 Carrsten Hell założył Agencje Artystyczną o nazwie VIP Agency . Pomysł ten okazał się strzałem w przysłowiową “10” gdyż dzięki ciężkiej pracy , zaangażowaniu oraz współpracy z takimi przyjaciółmi jak Matt Darey , Erwin Spitsbaard czy Mickey – T udało się zakontraktować na Polskie Festivale największe Światowe Gwiazdy muzyki klubowej takie jak :

Tiesto , Ferry Corsten , Armin Van Buuren , Marcus Schulz , Tocadisco , Mauro Picotto , Erick – E czy Steve Angello , Axwell , Sebastian Ingrosso

Carrsten Hell obecnie jest jednym z najbardziej znanych DJ’i w Polsce i wysoko cenionym DJ’em muzyki Tech-Trance , Tech-House . W chwili obecnej po długim czasie postanowił podjąć się nowych wyzwań i po okresie 2 letniej rezydentury w jednym z najlepszych klubów w Polsce , Klubie Terminal w Szubinie powrócił do prezentowania swoich umiejętności oraz możliwości muzycznych w klubach całej Polski jak i po za granicami Naszego Kraju .