CjStone

CjStone

Niemcy /

Biografia

CJ Stone, znany również jako „Andreas Litterscheid”, odnosi sukcesy od wielu lat i jest jednym z najbardziej utalentowanych didżejów i producentów sceny trance i pop na całym świecie, od lat przyciągając uwagę publiczności na całym świecie.

Zrobił to wszystko na własną rękę i na pewno na swoim własnym terminie. Aż trudno uwierzyć, że ten człowiek odkrył swoją miłość do muzyki we wczesnych latach 12, kiedy zaczął miksować własne utwory z kasetami i 2 magnetofonami. Nie minęło dużo czasu, zanim jego piosenki stały się hitami imprezowymi i otrzymał przydomek ..CJ .. (kaseta-dżokej). Kilka lat później rozpoczął pracę jako dj i zdecydował się nazywać siebie CJ Stone, ale dj … to nie był jego jedyny talent. Jego uwaga skupiała się coraz bardziej na produkcji, a teraz jako znana na całym świecie gwiazda, która zbudowała swoją sieć fanów dosłownie poprzez własne utwory, takie jak ..Infinity .., .. Shining star .., ..Into the sea ..,. . Słońce (zachodzi) .., ..nie .. nie patrz wstecz .. na wiodącą niemiecką firmę Kontor Records.

Jego wysokiej jakości remiksy dla znanych międzynarodowych artystów, takich jak Tiesto, Kyau & Albert, DJ Tatana, Voodoo & Serano, Woody van Eyden, Silver czy Culture Beat, aby wymienić tylko kilka, pomogły mu sprawić, że nazwisko CJ Stone stało się znane na całym świecie.

Rezerwacje i podróże po całym świecie, takie jak Kanada, USA, Europa, towarzyszyły wielu najlepszym klubom i imprezom na świecie.

Jego własne utwory, takie jak ..Infinity .. nakręcone bez objazdów w czołowych miejscach europejskich list przebojów. Jego remix dla Ultrabeat ..Pretty green eyes .. był umieszczany w pierwszej dziesiątce angielskich list przebojów przez ponad 3 miesiące i sprzedał się w ponad 200 000 egzemplarzy !!!

..Pan. Próżno przypominam … remiks dla Culture Beat trafił prosto do pierwszej dziesiątki niemieckich list sprzedaży i osiągnął status złotej płyty. To samo zrobił tytuł .. Odwróć bieg .. dla belgijskiego aktu Sylver.

Jako producent Voodoo & Serano..s ..Blood is pumpin …. odnieśli wiele sukcesów, zajmując czołową dziesiątkę najważniejszych list przebojów. Kolejnym hitem była jego produkcja „Zimna krew” dla Voodoo & Serano, wyprodukowana na wyłączność do kultowego hollywoodzkiego filmu Blade II.

Andreas jest również częścią odnoszącej sukcesy firmy muzycznej „Bass Bumpers”. Na Mistrzostwa Świata FIFA® 2006 – wraz ze swoim partnerem Reinhardem Raithem (DJ Voodoo) – wyprodukował album ..Goleo 6 .., w tym .. Dance .. śpiewany przez Lumidee feat. Fat Man Scoop oraz ..Alltogether .. Atomic Kitten.

Andreas Litterscheid dał się poznać jako producent muzyki pop, a także dance. Mimo to dla niego bardzo ważne jest okazywanie zamiłowania do trance i muzyki tanecznej pod pseudonimem CJ Stone.

CJ Stone – to z pewnością nazwa, na którą warto zwrócić uwagę w przyszłości!

Filmy