KC

KC

Biografia

KC jest jednym z najbardziej utalentowanych, doświadczonych producentów polskiej sceny klubowej, który od roku 2000 w czasie swojej muzycznej podróży eksperymentował między różnymi stylami muzycznymi EDM, nigdy jednak nie odrywając się od swojego charakterystycznego brzmienia, za które jest tak ceniony i uwielbiany przez klubowiczów.

Jego talent został zauważony przez Insomniac Events, organizatorów najważniejszych festiwali muzyki tanecznej na świecie, którzy wyróżnili go w ramach projektu Discovery i zaprosili na największy festival muzyki elektronicznej Electric Daisy Carnival (EDC) w Las Vegas aby zaprezentował swój set. W czasie swojej wieloletniej kariery Krzysztof wydał oficjalnie całą masę znakomitych produkcji, część z nich w pierwszoligowych wytwórniach takich jak Armada, Black Hole czy Fraction. Wiele nagrań cieszyło się znakomitym supportem min. przez Paul Van Dyk, Armin Van Buren, Tiesto, W&W, Blasterjaxx, Ummet Ozcan, Juicy M, i wielu innych. Wystąpił w setkach klubów, dziesiątkach eventów oraz festiwali na terenie całego kraju i za jego granicami.

Muzyczne wydarzenia na których występował i które wspomina najgoręcej to Electric Daisy Carnival (Wielka Brytania), Snowland (Włochy), UNIFI (Szkocja), FRISKEE (Irlandia), Alcatrazz Open Air Festival (Holandia), TranceSetterz (Holandia), Sunrise Festival, Global Gathering, Trance Around The World with Above & Beyond, Future Sound Of Egypt oraz Electrocity.

KC prowadzi na swoim kanale YouTube “12 Tons Podcast”. Jest to prezentacja 12 ulubionych nagrań danego miesiąca.
Od 4 lat jest współzałożycielem Freshland Events gdzie ogranizuje spod tego szyldu imprezy z muzyką house. Od 2016 roku jest pod opieką Polskiej agencji bookingowej Clubsound Management.

https://www.facebook.com/kcofficialfanpage
https://www.soundcloud.com/kcofficialmusic
https://www.youtube.com/kcofficial
https://www.mixcloud.com/kcofficialmusic
https://www.twitter.com/kcofficialmusic
https://www.instagram.com/kcofficialmusic
https://www.demodrop.com/kcofficialmusic