MARIODEEJAY

MARIODEEJAY

Biografia

MARIODEEJAY (resident Mono Club Szubin) w skrócie od 2014 MDJ, swoją przygodę z muzyką zaczynał już w latach 90 tych. Jak wspomina do dzisiaj były to piękne początki klubowego materiału,który jednakże głównie opierał się na (gatunku muzycznym) dance i rave.
Całe lata 90 te to poznawanie muzyki klubowej, oraz z każdym miesiącem rozwijająca się pasja.Z upływem lat przeradzało się to w poważniejsze nurty które kontynuuje do dzisiaj.Znaczną rolę w zainteresowaniu się mixowaniem muzyki odegrała stacja radiowa RADIO FG (FRANCJA) oraz cykliczne audycje w Radu Dla Ciebie,gdzie był stałym słuchaczem weekendowych nocy.
Jego istotne początki za konsoletą to końcówka lat 90 tych (klub Tornado Toruń) oraz exluzywny vip rom o nazwie Broadway w legendarnym klubie Central park w 2000 roku.W latach 2001-2003 zanotował między innymi rezydenturę w Inowrocławskim lokalu 10,5 gdzie spełniał funkcję rezydenta przez 7 miesięcy.Był to zapewne przełomowy moment w którym MDJ zdeklarował się że widzi dobrze w tzw roli rezydenta klubu.Kolejne lata to miejscowe mniejsze Toruńskie kluby jak studencki Imperial,Zielony Wieloryb oraz Imperium dźwięku który był ostatnim w miejscu starego Central park.W latach 2003-4 współpracował z Toruńskim klubem Papaya .To były przełomowe czasy w którym MDJ w pełni zaakceptował chęć prowadzenia dużych imprez głownie w roli rezydenta własnie.Od roku 2004 współpracuje z mocno popularnym klubem Arena Kokocko, natomiast od lata 2005, już na stałe jednak spotkać go można na głównej scenie tego dużego i uznanego klubu w Kujawsko Pomorskim. MARIODEEJAY pełni rolę DJ/RESIDENT do dzisiaj w tym miejscu!
W między czasie grał w wielu klubach na terenie całego kraju.Do najważniejszych zalicza: Manhattan Club Czekanów, Concordia Club Skarszewy, Stars Club Toruń, Holidays Orchowo, Magnes Club Wtórek, Magnes Club Wola Rychwalska, Explosion Club Warszawa, Explosion Club Borkowo, Diamond Biała Wieś, Lemon Sound Gallery, Protector Club Uniejów, Omen Club Płośnica, Epic Club Bydgoszcz, Bounce Club Boguszewiec, czy Holenderskie kluby Luna i Cheez i wiele innych. Przez znaczny okres czasu współpracował z radiem internetowym CLUBSOUND w którym prowadził swoje autorskie audycje natomiast od 3 lat jest stałym gościem audycji CLUBSOUND MANAGEMENT pod patronem znanej postaci DIABLLO aka COORBY.
Z prywatnych osiągnięć :
-NAGRODA DJ ROKU 2010 miasta TORUNIA – PATRONAT RADIO GRA
-2 MIEJSCE SUNSET MUSIC AWARDS (MDT) W KATEGORII NAJLEPSZY REZYDENT ZA ROK 2011
-FINALISTA MISTRZOSTW POLSKI W MIXOWANIU 2009 – KIELCE
Jego muzycznym przekazem jest głownie szeroki zakres energicznych brzmień jak House,Tech House, Techno + UK Music.
Wizytówką natomiast imprezy Oldschol Retro Pumping Klubb. Prywatnie najbliżej mu do Progressive oraz klasycznego Disco House,natomiast jako rezydent spełnia rolę głownie uniwersalną (klubową) Club’s /Bass House,Fidget//Mash Up/Melbourne Bounce/Future/Commercial Club.
Mail: mariodeejay@op.pl
mariodeejay1.MK@gmail.com

Rezerwacja

Agencja www.facebook.com/mariodeejay.pres.mdj

E-Mail mariodeejay@op.pl