D.J. Arnie

Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w wieku 17 lat, kiedy to jeżdżąc na imprezy zapałał wielką chęcią pokazania swojego spojrzenia na prezentowanie muzyki w dyskotekach. Okazało się, że chęci te są też poparte talentem już w pierwszej dyskotece w życiu – Dyskotece Atlantic, by już po rok-u przenieść się do większej Dyskoteki Joy na 4 lata.

Z czasem grając w wielu klubach i dyskotekach poczuł, że radość którą daje ludziom sposobem prezentacji muzyki wyzwala w nim ogromną adrenalinę i pomysły na różne muzyczne rozwiązania w dyskotekach (nie tylko muzyczne).

To zaowocowało zaproszeniem przez Jana Badeckiego na rezydenturę na 8 lat najpierw do Klubu Ania (z czasem przekształconą w Dyskotekę Joy), a potem na kolejne 3 lata do nowo powstałego klubu Azteka w Starych Budkowicach. Za ten czas chciałby też podziękować fantastycznym LightDJ-om: Grzesiowi Bryle i Waldkowi Koprkowi , wszystkim DJ-om (często przyjaciołom prywatnie), z którymi stanął w tym czasie za konsolą za niezapomniane chwile!
Okres ten to koncerty z najwyższej półki, jak na tamte czasy, artystami i DJ-ami.

Rok 2008 to 20-lecie zabawy i pracy w jednym, świętowane w klubie Azteka w Starych Budkowicach.

Podczas tego okresu prezentując różne style muzyczne, będąc rezydentem w 6 klubach, odnalazł największą przyjemność w prezentowaniu muzyki elektrohouse i trance, będąc otwartym również na inne style muzyczne, m.in. house, dance i ich pochodne. W sumie w tym czasie grał w około 50 klubach Polski południowej.

Lata 2004-2012 to prezentacja muzyki w Holandii szczególnie w polskich, ale też holenderskich klubach i imprezach.

Od roku 2012 jest rezydentem największej polskiej dyskoteki w Holandii, czyli Luna LB Lunenburg w Loosbroek. Tam też poznał kolejnych pasjonatów muzycznych za konsolą i poza nią, wspólnie tworząc najlepszy polski team w NL.
Rozwija nieustannie swój talent, zdobywając kolejne doświadczenia, wzorując się na perfekcji przekazu muzyki przez D.J.-a Jeana, spełniając swoje marzenia podczas jubileuszu 25-lecia (14.12.2013) i stając za konsolą razem z nim w klubie Luna w Holandii!

Podziękowania szczególne dla DJ-a Gregora za niezapomniane chwile za konsolą i poza nią!
Za każdą niesamowitą chwilę wszystkim, z jednej i drugiej strony konsoli, za to co było i za to co będzie wielkie…GRACIAS! Życzenia wielu muzycznych doznań z muzyką prezentowaną przez DJ-a Arnie-go!

Informacje
D.J. Arnie

+48662378919
+4915146192310